0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار اصلی انفجار جدید حکم پاسور بمب پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World TT-CUP
Serhii Berezynskyi
۳
۲
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۰:۵۵
Marek Kulisek
۱
۳
Brozek Michal
Finished
۰۱:۲۰
Ilya Semenyuk
۰
۳
Roman Rybachuk
Finished
۰۱:۲۵
Ilya Semenyuk
۱
۳
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۱:۵۵
Denys Scherbak
۲
۳
Oleksandr Shkurupii
Finished
۰۹:۵۰
Marek Kulisek
۳
۱
Jonas Kulveit
Finished
۰۰:۲۰
Sergii Lugovskyi
۳
۰
Roman Rybachuk
Finished
۰۰:۲۵
Brozek Michal
۳
۰
Jakub Senk
Finished
۰۰:۵۰
Marek Kulisek
۳
۱
Jonas Kulveit
Finished
۰۲:۲۰
Serhii Berezynskyi
۳
۱
Roman Rybachuk
Finished
۰۲:۲۵
Ilya Semenyuk
۱
۳
Serhii Berezynskyi
Finished
۰۲:۵۵
Roman Rybachuk
۳
۱
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۳:۲۵
Ilya Semenyuk
۲
۳
Roman Rybachuk
Finished
۰۳:۵۵
Serhii Berezynskyi
۳
۲
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۴:۲۵
Serhii Berezynskyi
۱
۳
Roman Rybachuk
Finished
۰۴:۵۵
Ilya Semenyuk
۰
۳
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۵:۲۵
Serhii Berezynskyi
۲
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۵:۵۵
Maksim Ovcharenko
۰
۳
Alexey Krutko
Finished
۰۹:۲۰
Dmitriy Krishtal
-
-
Vladislav Ivanchatenko
inprogress
۰۹:۲۵
Igor Maksymchuk
۳
۱
Pavlo Zaderei
Finished
۰۹:۳۰
Dmitry Lebed
۱
۳
Kozyr Ivan
Finished
۰۹:۵۵
Valery Petukhov
۱
۳
Alexander Redkov
Finished
۱۰:۰۰
Kovalchuk Nazarii
۰
۳
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۰:۰۵
Dmitri Rakel
۱
۳
Kuido Poder
Finished
۱۰:۱۵
Vitalii Vovk
۳
۱
Denis Kebalo
Finished
۱۰:۲۰
Oleksandr Dziabura
۳
۲
Andrii Zaitsev
Finished
۱۰:۲۵
Sergey Akhlamov
۰
۳
Pavlo Zaderei
Finished
۱۰:۳۰
Molochko Anton
۳
۱
Anatoly Levshin
Finished
۱۰:۳۵
Moises Alvarez
۲
۳
Eduardo Gonzales
Finished
۱۰:۴۰
Aleksei Nikonorov
۳
۰
Dmitri Rakel
Finished
۱۰:۴۵
Maksim Ovcharenko
۰
۳
Oleksandr Shkurupii
Finished
۱۰:۵۰
Radek Libovicky
۳
۰
Jiri Manas
Finished
۱۰:۵۰
Dmitriy Krishtal
-
-
Kozyr Ivan
inprogress
۱۰:۵۵
Maksym Kolos
۳
۲
Kozyr Ivan
Finished
۱۰:۵۵
Igor Maksymchuk
۲
۳
Valery Petukhov
Finished
۱۱:۰۰
Davyd Symonchuk
۱
۳
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۱:۰۵
Miguel Chamorro
۰
۳
Jesus Cantero
Finished
۱۱:۱۰
Carlo Accorsi
۳
۱
Kuido Poder
Finished
۱۱:۱۵
Michal Nemec
۳
۱
Radek Libovicky
Finished
۱۱:۲۰
Denis Kebalo
۱
۳
Alexey Krutko
Finished
۱۱:۲۰
Andrii Zaitsev
۲
۳
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۱:۲۵
Sergey Akhlamov
۰
۳
Alexander Redkov
Finished
۱۱:۳۰
Kovalchuk Nazarii
۲
۳
Molochko Anton
Finished
۱۱:۳۵
Eusebio Vos
۳
۰
Eduardo Gonzales
Finished
۱۱:۴۰
Carlo Accorsi
۲
۲
Dmitri Rakel
inprogress
۱۱:۴۵
Pavel Vilhelm
۳
۲
Jiri Manas
Finished
۱۱:۵۰
Denys Scherbak
۳
۲
Vitalii Vovk
Finished
۱۱:۵۰
Dmitry Lebed
۳
۱
Oleksandr Dziabura
Finished
۱۱:۵۵
Valery Petukhov
۳
۱
Pavlo Zaderei
Finished
۱۲:۰۰
Davyd Symonchuk
۲
۳
Anatoly Levshin
Finished
۱۲:۰۵
Moises Alvarez
۱
۳
Miguel Chamorro
Finished
۱۲:۱۰
Maksim Ovcharenko
۰
۳
Denis Kebalo
Finished
۱۲:۲۰
Pavel Vilhelm
۲
۲
Radek Libovicky
inprogress
۱۲:۲۰
Dmitriy Krishtal
-
-
Andrii Zaitsev
inprogress
۱۲:۲۵
Dmitriy Krishtal
-
-
Andrii Zaitsev
Cancelled
۱۲:۲۵
Maksym Kolos
۲
۱
Andrii Zaitsev
inprogress
۱۲:۲۵
Sergey Akhlamov
۱
۰
Valery Petukhov
inprogress
۱۲:۳۰
Molochko Anton
۰
۰
Yuryi Shchepanskyi
inprogress
۱۲:۳۵
Eusebio Vos
-
-
Jesus Cantero
بازی شروع نشده است
۱۲:۴۰
Dmitriy Krishtal
-
-
Oleksandr Dziabura
Cancelled
۱۳:۵۵
Dmitriy Krishtal
-
-
Oleksandr Dziabura
Cancelled
۱۳:۵۵
Dmitriy Krishtal
-
-
Dmitry Lebed
Cancelled
۱۵:۲۵
Dmitriy Krishtal
-
-
Dmitry Lebed
Cancelled
۱۵:۲۵
Dmitriy Krishtal
-
-
Dmitry Lebed
Cancelled
۱۵:۲۵
  Czech Republic Pro League
Tibor Kolenic
۳
۱
Jan Potensky
Finished
۰۱:۳۰
Petr Zivny
۰
۳
Martin Mastera
Finished
۰۰:۰۰
Jiri Moravek
۰
۳
Matej Drechsler
Finished
۰۰:۰۰
Mikulas Leopold
۳
۱
Tibor Kolenic
Finished
۰۰:۰۰
Krystof Lotrek
۰
۳
Radomir Benesz
Finished
۰۰:۰۰
Martin Mastera
۳
۰
Jan Volhejn
Finished
۰۰:۳۰
Radomir Benesz
۳
۰
Jiri Stach
Finished
۰۰:۳۰
Matej Drechsler
۳
۱
Ondrej Kucirek
Finished
۰۰:۳۰
Tibor Kolenic
۰
۳
Jakub Stolfa
Finished
۰۰:۳۰
Michal Vavrecka
۳
۰
Krystof Lotrek
Finished
۰۱:۰۰
Jan Potensky
۲
۳
Mikulas Leopold
Finished
۰۱:۰۰
Michal Sokol
۲
۳
Petr Zivny
Finished
۰۱:۰۰
Jiri Stach
۳
۱
Krystof Lotrek
Finished
۰۱:۳۰
Jiri Moravek
۱
۳
Petr Hisler
Finished
۰۱:۳۰
Michal Sokol
۳
۰
Jan Volhejn
Finished
۰۱:۳۰
Matej Drechsler
۳
۲
Ondrej Kucirek
Finished
۰۲:۰۰
Mikulas Leopold
۱
۳
Jakub Stolfa
Finished
۰۲:۰۰
Radomir Benesz
۲
۳
Michal Vavrecka
Finished
۰۲:۰۰
Martin Mastera
۳
۰
Petr Zivny
Finished
۰۲:۰۰
Michal Sklenar
۳
۱
Denis Hofman
Finished
۰۲:۳۰
Miroslav Svedik
۱
۳
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۲:۳۰
Radek Rose
۳
۲
Frantisek Pusch
Finished
۰۳:۰۰
Jaroslav Prokupek
۳
۲
Marcel Pikous
Finished
۰۳:۳۰
Denis Hofman
۰
۳
Matous Klimenta
Finished
۰۳:۳۰
Miroslav Svedik
۲
۳
Radim Pavelka
Finished
۰۴:۰۰
Michal Sklenar
۲
۳
Radek Rose
Finished
۰۴:۰۰
Matous Klimenta
۱
۳
Frantisek Pusch
Finished
۰۴:۳۰
Jaroslav Prokupek
۲
۳
Radim Pavelka
Finished
۰۵:۰۰
Denis Hofman
۲
۳
Radek Rose
Finished
۰۵:۰۰
Frantisek Pusch
۳
۲
Michal Sklenar
Finished
۰۵:۳۰
Radek Rose
۳
۲
Matous Klimenta
Finished
۰۶:۰۰
Radim Pavelka
۲
۳
Marcel Pikous
Finished
۰۶:۰۰
Frantisek Pusch
۳
۰
Denis Hofman
Finished
۰۶:۳۰
Matous Klimenta
۲
۳
Michal Sklenar
Finished
۰۷:۰۰
Marcel Pikous
۳
۰
Miroslav Svedik
Finished
۰۷:۰۰
Michal Sklenar
۳
۱
Matous Klimenta
Finished
۰۷:۳۰
Radek Rose
۰
۳
Frantisek Pusch
Finished
۰۸:۰۰
Marcel Pikous
۳
۲
Radim Pavelka
Finished
۰۸:۰۰
Richard Skacelik
۲
۳
Pavel Bajtek
Finished
۱۰:۳۰
Vaclav Svoboda
۱
۳
Jaromir Cernik
Finished
۱۰:۳۰
Milan Smrcek
۰
۳
Tonar Lukas
Finished
۱۰:۳۰
Petr Sudek
۳
۰
Jiri Moravek
Finished
۱۰:۳۰
Martin Cvecek
۰
۳
Petr Sejk
Finished
۱۱:۰۰
Lubomir Navrat
۱
۳
Tomas Ogrocki
Finished
۱۱:۰۰
Jakub Stolfa
۳
۰
Zdenek Kasinski
Finished
۱۱:۰۰
Lukas Babicka
۳
۲
Josef Grill
Finished
۱۱:۰۰
Tonar Lukas
۱
۳
Lukas Babicka
Finished
۱۱:۳۰
Jiri Moravek
۰
۳
Jakub Stolfa
Finished
۱۱:۳۰
Pavel Bajtek
۱
۳
Lubomir Navrat
Finished
۱۱:۳۰
Jaromir Cernik
۳
۱
Martin Cvecek
Finished
۱۱:۳۰
Zdenek Kasinski
۳
۰
Petr Sudek
Finished
۱۲:۰۰
Josef Grill
۱
۳
Milan Smrcek
Finished
۱۲:۰۰
Petr Sejk
۱
۳
Vaclav Svoboda
Finished
۱۲:۰۰
Tomas Ogrocki
۲
۳
Richard Skacelik
Finished
۱۲:۰۰
Milan Smrcek
۰
۲
Lukas Babicka
inprogress
۱۲:۳۰
Vaclav Svoboda
۰
۲
Martin Cvecek
inprogress
۱۲:۳۰
Petr Sudek
۱
۱
Jakub Stolfa
inprogress
۱۲:۳۰
Richard Skacelik
۰
۲
Lubomir Navrat
inprogress
۱۲:۳۰
  Belarus Liga Pro
Aleksandr Dekhtiarenko
۳
۰
Vitaly Lyalkov
Finished
۰۰:۰۰
Aleksandr Kazak
۳
۱
Gennadii Levin
Finished
۰۹:۳۰
Gennadii Levin
۱
۳
Viktor Kozlov
Finished
۱۰:۳۰
Aleksandr Kazak
۰
۳
Viktor Kozlov
Finished
۱۱:۳۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Igor Akimov
۰
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۰:۰۰
Yan Krol
۱
۳
Oleg Andreev
Finished
۰۰:۳۰
Yan Krol
۳
۰
Vitaliy Solovey
Finished
۰۱:۰۰
Igor Akimov
۳
۱
Oleg Andreev
Finished
۰۱:۳۰
Oleg Andreev
۳
۱
Vitaliy Solovey
Finished
۰۲:۰۰
Igor Akimov
۱
۳
Yan Krol
Finished
۰۲:۳۰
Andrey Burdakov
۲
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۳۰
Viktor Sharpay
۱
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۴:۰۰
Viktor Sharpay
۳
۰
Andrey Burdakov
Finished
۰۵:۰۰
Sergey Kireev
۲
۳
Andrey Burdakov
Finished
۰۶:۳۰
Sergey Kireev
۳
۱
Viktor Sharpay
Finished
۰۷:۰۰
Andrey Burdakov
۰
۳
Viktor Sharpay
Finished
۰۸:۰۰
Oleg Saenko
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۰۹:۰۰
Ruslan Lazebny
۳
۰
Sergey Vavrenyuk
Finished
۰۹:۰۰
Mukha Taras
-
-
Dmitry Yurkov
inprogress
۰۹:۳۰
Oleg Saenko
۲
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۱۰:۰۰
Mukha Taras
-
-
Sergey Buluy
inprogress
۱۰:۳۰
Oleg Saenko
-
-
Mukha Taras
inprogress
۱۱:۰۰
Dmitry Yurkov
۳
۲
Sergey Buluy
Finished
۱۱:۳۰
Sergey Vavrenyuk
۱
۳
Ruslan Lazebny
Finished
۱۲:۰۰
Sergey Buluy
۲
۳
Oleg Saenko
Finished
۱۲:۰۰
Dmitry Yurkov
-
-
Mukha Taras
inprogress
۱۲:۳۰
Sergey Buluy
-
-
Mukha Taras
inprogress
۱۳:۳۰
Mukha Taras
-
-
Oleg Saenko
inprogress
۱۴:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
-
-
Aleksey Goloveshkin
inprogress
۱۶:۳۰
Ruslan Onischenko
-
-
Aleksey Goloveshkin
inprogress
۱۷:۳۰
Aleksey Goloveshkin
-
-
Dmitriy Derevinskiy
inprogress
۱۹:۳۰
Aleksey Goloveshkin
-
-
Ruslan Onischenko
inprogress
۲۰:۳۰
  Russia Liga Pro
Alexey Slashchilin
-
-
Evgeny Kupryakov
Finished
۰۰:۱۵
Ivan Moshkov
۳
۰
Nikita Sukharnikov
Finished
۰۰:۱۵
Vladimir Kasatkin
۱
۳
Andrey Shmakov
Finished
۰۰:۳۰
Shirshov Alexander
۳
۲
Maksim Kiselev
Finished
۰۰:۴۵
Yaroslav Troyanov
۳
۲
Nikita Sadovskiy
Finished
۰۰:۴۵
Anatoly Ilin
۳
۱
Andrey Prokhorov
Finished
۰۱:۰۰
Yuriy Lbov
۲
۳
Evgeny Anisimov
Finished
۰۱:۱۵
Nikolay Zhurba
۰
۳
Girevenkov Alik
Finished
۰۱:۱۵
Anton Gerasimov
۳
۱
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۱:۳۰
Vladimir Staroverov
۱
۳
Aleksey Boev
Finished
۰۱:۴۵
Lopatin Sergey
۰
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۱:۴۵
Andrey Prokhorov
۱
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۲:۰۰
Evgeny Anisimov
۳
۲
Dmitry Bakalin
Finished
۰۲:۱۵
Girevenkov Alik
۱
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۲:۱۵
Yuriy Lbov
۰
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۲:۴۵
Nikolay Zhurba
۳
۰
Lopatin Sergey
Finished
۰۲:۴۵
Roman Zelenskii
۲
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۳:۰۰
Dmitry Bakalin
۳
۲
Aleksey Boev
Finished
۰۳:۱۵
Vladislav Chakhur
۲
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۳:۱۵
Andrey Prokhorov
۱
۳
Anton Gerasimov
Finished
۰۳:۳۰
Evgeny Anisimov
۰
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۳:۴۵
Girevenkov Alik
۳
۲
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۲
Anatoly Ilin
Finished
۰۴:۰۰
Yurii Merkushin
۳
۲
Nikolay Zhurba
Finished
۰۴:۱۵
Aleksey Boev
۳
۱
Yuriy Lbov
Finished
۰۴:۱۵
Anton Gerasimov
۱
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۴:۳۰
Vladimir Staroverov
۱
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۰۴:۴۵
Lopatin Sergey
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۴:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۲
۳
Andrey Prokhorov
Finished
۰۵:۰۰
Yurii Merkushin
۱
۳
Girevenkov Alik
Finished
۰۵:۱۵
Aleksey Boev
۳
۰
Evgeny Anisimov
Finished
۰۵:۱۵
Roman Zelenskii
۳
۰
Anatoly Ilin
Finished
۰۵:۳۰
Dmitry Bakalin
۳
۲
Yuriy Lbov
Finished
۰۵:۴۵
Vladislav Chakhur
۱
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۵:۴۵
Anton Gerasimov
۰
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۶:۰۰
Evgeniy Ilyukhin
۳
۰
Roman Zelenskii
Finished
۰۶:۳۰
Vladimir Zhigalov
۲
۳
Oleg Belugin
Finished
۰۹:۰۰
Andrey Yurevich Lisov
۱
۳
Dmitry Petrochenko
Finished
۰۹:۱۵
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۱
Igor Sergeevich
Finished
۰۹:۳۰
Pavel Semeshin
۱
۳
Sergey Simonov
Finished
۰۹:۴۵
Igor Blinov
۲
۳
Gennady Karpovkin
Finished
۰۹:۴۵
Oleg Belugin
۲
۳
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۱۰:۰۰
Dmitry Petrochenko
۳
۱
Pavel Semeshin
Finished
۱۰:۱۵
Nikita Bespalov
۱
۳
Igor Blinov
Finished
۱۰:۱۵
Igor Sergeevich
۲
۳
Vladimir Zhigalov
Finished
۱۰:۳۰
Sergey Simonov
۲
۳
Andrey Yurevich Lisov
Finished
۱۰:۴۵
Gennady Karpovkin
۰
۳
Andrey Rozhkov
Finished
۱۰:۴۵
Vladimir Zhigalov
۳
۱
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۱۱:۰۰
Andrey Yurevich Lisov
۳
۱
Pavel Semeshin
Finished
۱۱:۱۵
Andrey Rozhkov
۳
۰
Igor Blinov
Finished
۱۱:۱۵
Oleg Belugin
۰
۳
Igor Sergeevich
Finished
۱۱:۳۰
Eduard Tsvetkov
-
-
Gennady Karpovkin
inprogress
۱۱:۴۵
Dmitry Petrochenko
۰
۳
Sergey Simonov
Finished
۱۱:۴۵
Aleksandr Golyshev
-
-
Evgeny Grishaev
inprogress
۱۳:۱۵
Daniil Mikheev
-
-
Tyinchtyik Turabekov
inprogress
۱۳:۱۵
Igor Matveev
-
-
Aleksandr Golyshev
inprogress
۱۴:۴۵
Vadim Putilovsky
-
-
Daniil Mikheev
inprogress
۱۴:۴۵
Aleksandr Golyshev
-
-
Ruben Arutiunov
inprogress
۱۵:۱۵
  Europe TT Elite Series
Szymon Twardowski
۲
۳
Kleszcz Krzesimir
Finished
۰۰:۱۵
Artur Daniel
۳
۰
David Palkovsky
Finished
۰۰:۳۰
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۰:۴۵
Josef Braun
۳
۰
Jakub Stecyszyn
Finished
۰۱:۰۰
Szymon Radlo
۳
۰
Jakub Wozniak
Finished
۰۱:۱۵
Kleszcz Krzesimir
۳
۲
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۱:۴۵
Bartosz Czerwinski
۳
۰
Kacper Marchlewski
Finished
۰۲:۰۰
Szymon Twardowski
۳
۲
Szymon Radlo
Finished
۰۲:۱۵
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۲:۴۵
Damian Swierczek
۱
۳
Martin Koblizek
Finished
۰۳:۰۰
Kleszcz Krzesimir
۳
۱
Szymon Radlo
Finished
۰۳:۱۵
Szymon Twardowski
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۳:۴۵
Jakub Wozniak
۲
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۴:۱۵
Damian Swierczek
۰
۳
Adrian Wiecek
Finished
۰۴:۳۰
Kleszcz Krzesimir
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۴:۴۵
Szymon Radlo
۲
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۵:۱۵
Bartosz Czerwinski
۳
۰
Damian Swierczek
Finished
۰۵:۳۰
Szymon Twardowski
۲
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۵:۴۵
Martin Koblizek
۰
۳
Adrian Wiecek
Finished
۰۶:۰۰
Bartosz Czerwinski
۰
۳
Martin Koblizek
Finished
۰۷:۰۰
Adrian Wiecek
۳
۰
Kacper Marchlewski
Finished
۰۷:۳۰
Damian Swierczek
۳
۱
Kacper Marchlewski
Finished
۰۸:۳۰
Bartosz Czerwinski
۰
۳
Adrian Wiecek
Finished
۰۸:۵۵
Patryk Dziuba
۰
۳
Arkadiusz Zuk
Finished
۰۹:۴۵
Maciej Podsiadlo
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۱۰:۴۵
Patryk Dziuba
۱
۳
Jakub Maslowski
Finished
۱۱:۱۵
Artur Daniel
۱
۲
Jakub Stecyszyn
inprogress
۱۲:۳۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Mkrdij Sounboulian
۳
۰
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۲:۵۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۲
Andranik Sahakyan
Finished
۰۴:۱۰
Gevorg Baghdasaryan
۲
۳
Andranik Sahakyan
Finished
۰۶:۳۰
Ararat Smoyan
۳
۱
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۶:۵۰
Gevorg Baghdasaryan
۳
۰
Ararat Smoyan
Finished
۰۸:۵۰
  Czech Republic TT Star Series
Jakub Kleprlik
۳
۰
Thomas Keinath
Finished
۱۰:۳۰
Lubomir Jancarik
۳
۰
Roman Rezetka
Finished
۱۱:۰۵
Tomas Koldas
۲
۳
Tomas Tregler
Finished
۱۱:۴۰
Alfredas Udra
۲
۰
Yevhen Pryshchepa
inprogress
۱۲:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید