0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار اصلی انفجار جدید حکم پاسور بمب پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  France Ligue 1
AS Saint-Etienne
۱
۳
Paris Saint-Germain
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Eredivisie
SC Heerenveen
۱
۱
PSV Eindhoven
Finished
۱۹:۱۵
FC Twente Enschede
۰
۰
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۷:۰۰
FC Utrecht
۱
۰
Heracles Almelo
Finished
۱۷:۰۰
  Japan J.League 2
Thespakusatsu
۰
۰
Jubilo Iwata
Finished
۰۸:۳۰
Blaublitz Akita
۱
۴
Tokyo Verdy
Finished
۰۷:۳۰
FC Ryukyu
۱
۱
Niigata Albirex
Finished
۰۷:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۲
Tochigi SC
Finished
۰۸:۳۰
  Argentina Primera D
Centro Espanol
۱
۰
Defensores de Cambaceres
Finished
۲۳:۳۰
  Nicaragua Liga de Ascenso
Masachapa FC
۰
۰
Las Sabanas CF
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Nova Venecia ES
۷
۶
Aster Brasil FC ES
Finished
۲۱:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Managua FC
۱
۲
Diriangen FC Diriamba
Finished
۰۴:۳۰
  Italy Campionato Primavera 1
Inter Milano
۲
۰
Pescara Calcio
Finished
۱۳:۱۵
ACF Fiorentina
۰
۰
Genoa CFC
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Copa FGF
Gremio Esportivo Gloria RS
۰
۱
Passo Fundo
Finished
۲۲:۰۰
  Argentina Torneo Regional Federal Amateur
CA Escuela Pte. Roca
۲
۱
Union de Oncativo
Finished
۲۳:۳۰
Unidos de Olmos
۲
۱
Estrella de Berisso
Finished
۲۳:۳۰
Social Atletico Television
۳
۴
Deportivo Metalurgico
Finished
۲۳:۳۰
Atletico Las Campanas
۱
۵
Sportivo Baradero
Finished
۲۳:۳۰
  Germany Amateur A-Junioren-Bundesliga West
Rot-Weiss Essen
۲
۱
Fortuna Cologne
Finished
۱۳:۳۰
Borussia Dortmund
۹
۱
Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Carioca, Serie B1
Olaria RJ
۱
۰
Perolas Negras RJ
Finished
۲۱:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Djurgardens IF
۲
۳
Varbergs BoIS
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Amateur A-Junioren-Bundesliga S/S-W
FSV Mainz
۳
۲
SSV Ulm 1846
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Superliga
CA Patronato Parana
۰
۳
CD Godoy Cruz
Finished
۰۱:۴۵
  Sweden Division 2, Sodra Svealand
Syrianska FC
۱
۲
Nykopings BIS
Finished
۱۵:۳۰
Mjolby AI FF
۵
۱
Varmbols FC
Finished
۱۵:۳۰
  Germany 2nd Bundesliga
Hamburger SV
۳
۰
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۰۰
SC Paderborn 07
۱
۱
Hansa Rostock
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 9
Udc Torredonjimeno
۱
۱
UD Torre Del Mar
Finished
۲۰:۰۰
  Slovenia PrvaLiga
Mura Murska Sobota
۳
۱
NK Maribor
Finished
۲۲:۴۵
  Brazil Brasileiro Serie B
Clube do Remo PA
۰
۰
AD Confianca SE
Finished
۲۲:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Malaga CF
۲
۰
Calavera CF
Finished
۱۹:۳۰
  Armenia Premier League
FC Ararat-Armenia
۲
۰
FC Van Charentsavan
Finished
۱۴:۳۰
  Hungary Nb III
ETO Akademia
۰
۲
Papai Perutz FC
Finished
۱۳:۳۰
Gyirmot FC Gyor II
۴
۰
Balatonfuredi FC
Finished
۱۳:۳۰
Ujpest FC II
۰
۰
Egri FC
inprogress
۱۳:۳۰
Paksi FC II
۱
۰
Esmtk Budapest
Finished
۱۳:۳۰
MTK Budapest II
-
-
Dabas FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Primera Division Rfef
RC Celta de Vigo B
۱
۱
Extremadura UD
Finished
۱۴:۳۰
Internacional de Madrid Boadilla
۱
۱
CD Tudelano
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۲
۰
CF Algeciras
Finished
۱۹:۳۰
CD Linares
۱
۰
Real Madrid Castilla
Finished
۱۴:۳۰
RC Deportivo La Coruna
۱
۱
Athletic Bilbao B
Finished
۱۹:۳۰
Sevilla Atletico
-
-
UE Costa Brava
inprogress
۱۹:۳۰
  Belgium Pro League 1B
RWD Molenbeek 47
۲
۲
KMSK Deinze
Finished
۲۲:۳۰
  Romania Liga I
CS Universitatea Craiova 1948
۲
۳
Fotbal Club FCSB
Finished
۲۱:۴۵
  Malta First Division
Vittoriosa Stars
۰
۳
Melita FC
Finished
۲۰:۳۰
Mqabba FC
۲
۴
Zejtun Corinthians FC
Finished
۲۱:۳۰
  Hungary NB II
Pecsi MFC
۱
۲
Dorogi FC
Finished
۱۹:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore
۱
۱
Budafoki Mte
Finished
۱۹:۳۰
  Switzerland Super League
FC Luzern
۱
۳
FC Basel 1893
Finished
۱۹:۰۰
Lausanne-Sport
۰
۳
Servette Geneva
Finished
۱۹:۰۰
  Poland II Liga
Slask II Wroclaw
۱
۲
Pogon Siedlce
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga 2
ASU Politehnica Timisoara
۲
۱
Csa Steaua Bucuresti
Finished
۱۳:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
FC Isloch
۰
۴
Energetik BGU Minsk
Finished
۱۳:۳۰
  Croatia U19 1. Hnl
NK Dugopolje
۲
۱
HNK Osijek
Finished
۱۲:۳۰
  Hong Kong, China Division 1
South China FC
۱
۱
Yuen Long FC
Finished
۰۹:۰۰
Happy Valley AA
۵
۰
Citizen AA
Finished
۰۹:۰۰
  Japan J3 League
YSCC Yokohama
۰
۲
Fukushima United FC
Finished
۰۷:۳۰
Kamatamare Sanuki
۱
۳
Gainare Tottori
Finished
۰۸:۳۰
Grulla Morioka
۱
۰
Kataller Toyama
Finished
۰۷:۳۰
  Guatemala Liga Nacional. Apertura
Antigua GFC
۰
۰
FC Santa Lucia Cotzumalguapa
Finished
۰۳:۳۰
  Colombia Primera A, Clausura
AD Cali
۲
۱
CS Deportivo Pereira
Finished
۰۲:۳۰
  Spain LaLiga 2
CD Leganes
۴
۱
UD Las Palmas
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal
SC Praiense
۱
۱
Clube Uniao Idanhense
Finished
۱۹:۳۰
FC Barreirense
۲
۲
LGC Moncarapachense
Finished
۱۸:۳۰
  Ghana Premier League
Karela United FC
۰
۰
Asante Kotoko
Finished
۱۸:۳۰
King Faisal
۰
۰
Medeama SC
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Amateur Oberliga Niederrhein
Ratingen SV Germania 04/19
۱
۲
TVD Velbert 1870
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Bundesliga
TSV Hartberg
۲
۱
LASK
Finished
۱۷:۰۰
  Sweden Division 2, Vastra Gotaland
Eskilsminne IF
۳
۲
Torslanda IK
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paraibano, Serie B
CS Paraibano PB
۶
۰
GR Serrano PB
Finished
۲۱:۳۰
  Greece Super League 2
AS Rodos
۴
۰
APS Zakynthos
Finished
۱۶:۱۵
Pierikos FC
-
-
Niki Volou 1924 PAE
inprogress
۱۶:۱۵
Pasa Irodotos
-
-
Kallithea FC Athén
inprogress
۱۶:۱۵
AEK Athens B
-
-
AE Asteras Vlachioti
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
APO Levadiakos FC
-
-
OFI Ierapetras 1970
inprogress
۱۶:۱۵
AE Kifisia FC
-
-
Diagoras Rhodes
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Liga Portugal 3
FC Oliveira do Hospital
۱
۱
Sporting Lisbon B
inprogress
۱۴:۳۰
  Poland Iii Liga, Group 1
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۰
۰
Mamry Gizycko
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 3
Bankhai United
۱
۱
Chachoengsao FC
Finished
۱۲:۰۰
Assumption United
۴
۰
Thawi Watthana Samut Sakhon United FC
Finished
۱۲:۰۰
  Mexico Primera Division, Apertura
CF America
۱
۳
Pumas UNAM
Finished
۰۴:۳۰
  Bolivia Division Profesional
Independiente Petrolero
۲
۱
Real Santa Cruz
Finished
۰۳:۰۰
  El Salvador Primera Division, Apertura
CD Platense Municipal Zacatecoluca
۰
۱
Municipal Limeno
Finished
۰۰:۳۰
Once Deportivo de Ahuachapan
۴
۳
Santa Tecla FC
Finished
۰۰:۳۰
CD FAS Santa Ana
۲
۲
CD Atletico Marte San Salvador
Finished
۰۰:۳۰
Alianza FC San Salvador
۲
۰
Jocoro FC
Finished
۰۰:۳۰
AD Chalatenango
-
-
AD Isidro Metapan
Cancelled
۰۰:۳۰
  Uganda Premier League
Bul FC
۱
۱
Gaddafi Fc
Finished
۱۵:۳۰
  International Clubs CAF Confederations Cup
Zanaco
۳
۰
Binga FC
Finished
۱۶:۳۰
TP Mazembe
۱
۰
Marumo Gallants FC
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 5
UE Vilassar de Mar
۲
۲
UE Sant Andreu
Finished
۲۰:۳۰
  Senegal Premier League
Cneps
۰
۰
Generation Foot
Finished
۲۰:۰۰
  Norway Eliteserien
Tromsoe IL
۰
۰
Stabaek IF
Finished
۱۹:۳۰
FK Haugesund
۱
۲
Sandefjord Fotball
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Tritium Calcio 1908
۲
۲
Sammaurese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dila Gori
۱
۳
FC Telavi
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Espoir FC (RWA)
۱
۰
Etincelles
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie A
AC Milan
۱
۳
Sassuolo Calcio
Finished
۱۷:۳۰
  Burundi Premier League
Bumamuru FC
۰
۰
Sports Dynamic
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 2
Up Langreo B
۱
۲
Luarca CF
Finished
۱۴:۳۰
  Estonia Premium Liiga
JK Narva Trans
۰
۲
FCI Levadia Tallinn
Finished
۱۴:۳۰
Flora Tallinn
۳
۰
Paide Linnameeskond
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 17
Deportivo Aragon
۳
۱
Utebo FC
inprogress
۱۳:۳۰
SD Borja
-
-
CF Atletico de Monzon
inprogress
۱۸:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persita Tangerang
۱
۰
PSS Sleman
Finished
۱۱:۴۵
Persik Kediri
۰
۰
Persebaya Surabaya
Finished
۱۴:۴۵
Persib Bandung
۰
۱
Arema FC
Finished
۱۷:۱۵
  Hong Kong, China FA Cup
Hong Kong Rangers
۴
۰
Hong Kong FC
Finished
۱۰:۳۰
  Serbia Superliga
FK Kolubara Lazarevac
۲
۱
FK TSC Backa Topola
Finished
۱۵:۳۰
  El Salvador Segunda Division
Adi Sivar San Salvador
۰
۰
AD Destroyer FC
Finished
۰۳:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Sassari Calcio Latte Dolce
۱
۱
Cynthialbalonga Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Mineiro, Segunda Divisao
Santarritense FC MG
-
-
Manchester MG
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece 3Rd League, Group 2 (4)
OF Agiou Mathaiou
-
-
AE Pontion Kozanis
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil U20 Copa Do Nordeste
Fortaleza EC CE
-
-
Fluminense EC PI U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Montenegro 1. CFL
FK Iskra Danilovgrad
۰
۰
FK Mornar Bar
Postponed
۱۶:۳۰
  Greece 3Rd League, Group 3 (4)
Po Elassonas
-
-
AO Voiotias Ypatou
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece 3Rd League, Group 6 (4)
A.P.O. Thyella Rafina FC
-
-
AO Piliou
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Asd Imperia 1923
-
-
Vado FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Switzerland Promotion League
FC Stade Nyonnais
۱
۰
FC Biel-Bienne
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Molfetta Calcio
۰
۴
US Citta Di Fasano
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium Pro League
SV Zulte Waregem
۲
۰
K Beerschot VA
Finished
۱۸:۳۰
  Togo Championnat National de Premiere Division
AS Togo-Port
۰
۱
Dyto FC
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 13
Mazarron FC
-
-
UD Los Garres
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Second Division B
Club Marino de Luanco
-
-
UD Llanera
inprogress
۱۹:۳۰
Salamanca CF Uds
-
-
UP Langreo
inprogress
۱۹:۳۰
Terrassa FC
-
-
Espanyol Barcelona B
inprogress
۱۹:۳۰
  Greece Super League, Women
Feidon Argous
-
-
OFI
inprogress
۱۵:۳۰
  Serbia U19 Serbian League
FK Zemun U19
-
-
Mladost Lucani U19
inprogress
۱۵:۳۰
  Simulated Reality League LaLiga SRL
RCD Espanyol Barcelona SRL
-
-
Real Sociedad SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Real Betis Balompie SRL
-
-
UD Levante SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Real Madrid SRL
-
-
Sevilla FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Cadiz CF Srl
-
-
Atletico Madrid SRL
inprogress
۱۲:۳۰
  Kosovo Superliga
KF Feronikeli
-
-
FC Ballkani
inprogress
۱۵:۳۰
KF Malisheva
-
-
KF Drenica Skenderaj
inprogress
۱۵:۳۰
KF Llapi
-
-
SC Gjilani
inprogress
۱۶:۰۰
  Simulated Reality League Ligue 1 SRL
AS Saint Etienne SRL
-
-
Paris Saint-Germain SRL
inprogress
۱۲:۳۰
AS Monaco SRL
-
-
Strasbourg Alsace SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Montpellier HSC SRL
-
-
Olympique Lyon SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Stade Reims SRL
-
-
Clermont Foot 63 Srl
inprogress
۱۴:۳۰
FC Girondins Bordeaux SRL
-
-
Stade Brestois 29 SRL
inprogress
۱۴:۳۰
FC Lorient Srl
-
-
Stade Rennais FC SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Olympique Marseille SRL
-
-
Estac Troyes Srl
inprogress
۱۴:۳۰
  Japan Empress Cup, Women
Veertien Mie FC
-
-
University of Tsukuba
بازی شروع نشده است
۰۵:۰۰
  Simulated Reality League K-League 1 Srl
Suwon Bluewings SRL
-
-
Ulsan Hyundai FC SRL
inprogress
۰۶:۰۰
FC Seoul SRL
-
-
Gangwon FC SRL
inprogress
۰۶:۰۰
Daegu FC SRL
-
-
Jeonbuk Hyundai Motors SRL
inprogress
۰۶:۰۰
Incheon United FC SRL
-
-
Pohang Steelers SRL
inprogress
۰۶:۰۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Malatyaspor SRL
-
-
Galatasaray SK SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Sivasspor SRL
-
-
Hatayspor Srl
inprogress
۱۱:۳۰
Fatih Karagumruk SK Srl
-
-
Trabzonspor SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Gaziantep SRL
-
-
Konyaspor KIF SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
CSKA Moscow SRL
-
-
FK Zenit Saint Petersburg SRL
inprogress
۱۱:۳۰
FK Rubin Kazan SRL
-
-
FK Dinamo Moscow SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Nizhny Novgorod Srl
-
-
FC Krylia Sovetov Samara SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  India Bangalore Super Division
Bengaluru FC
-
-
Asc And Center FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۴۵
  Simulated Reality League Serie A SRL
Spezia Calcio SRL
-
-
Bologna FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
AC Milan SRL
-
-
Sassuolo Calcio SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Udinese Calcio SRL
-
-
Genoa CFC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
SSC Napoli SRL
-
-
SS Lazio SRL
inprogress
۱۲:۳۰
AS Roma SRL
-
-
Torino FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
  Simulated Reality League Premier League SRL
Chelsea FC SRL
-
-
Manchester United FC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Manchester City SRL
-
-
West Ham United SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Leicester City SRL
-
-
Watford FC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Burnley FC SRL
-
-
Tottenham Hotspur SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Brentford FC Srl
-
-
Everton FC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 12
CD Tenerife B
-
-
CD Marino
inprogress
۱۵:۳۰
CD Buzanada
-
-
SD Tenisca
inprogress
۱۵:۳۰
  Ukraine Druga Liga
Afsk Kiev
-
-
FC Chernigiv
inprogress
۱۴:۳۰
  Crimea Premier League
FC Gvardeets Skvortsovo
-
-
FC Rubin Yalta
inprogress
۱۴:۳۰
  Nepal A-Division league
Jawalakhel Youth Club
-
-
Nepal Police Club
inprogress
۱۴:۳۰
Brigade Boys Club
-
-
Nepal Armed Police Force
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 18
CD AZUQUECA
۰
۳
CD Guadalajara
Finished
۱۴:۳۰
  Simulated Reality League Bundesliga SRL
RB Leipzig SRL
-
-
Bayer 04 Leverkusen SRL
inprogress
۱۵:۰۰
Eintracht Frankfurt SRL
-
-
Union Berlin SRL
inprogress
۱۵:۰۰
  North Macedonia 1. MFL
Bregalnica Stip
-
-
Borec Veles
inprogress
۱۵:۳۰
Shkupi Cair
-
-
FC Struga Trim Lum
inprogress
۱۵:۳۰
Makedonija Gjorce Petrov
۱
۲
Shkendija Tetovo
Finished
۱۵:۳۰
  Ireland FAI Cup
Saint Patrick´s Athletic FC
-
-
Bohemians Dublin FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید