0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار اصلی انفجار جدید حکم پاسور بمب پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  France Ligue 1
Lille OSC
۱
۱
FC Nantes
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Bundesliga
Greuther Furth
۳
۶
TSG Hoffenheim
Finished
۱۸:۰۰
Hertha BSC
۱
۱
FC Augsburg
Finished
۱۸:۰۰
  Austria Bundesliga
SK Austria Klagenfurt
۲
۱
FC Salzburg
Finished
۱۹:۳۰
SCR Altach
۰
۳
WSG Tirol
Finished
۱۹:۳۰
  International World Championship Qualification, Women, UEFA
Czech Republic
۲
۲
Netherlands
Finished
۱۴:۳۰
  Greece Super League 1
PAS Giannina
۱
۲
AEK Athens
Finished
۲۱:۰۰
  Switzerland Super League
FC Sion
۳
۱
FC St. Gallen 1879
Finished
۲۳:۰۰
  Brazil Brasileiro Serie B
AA Ponte Preta SP
۳
۲
Coritiba FC PR
Finished
۰۱:۳۰
  Poland Ekstraklasa
RKS Rakow Czestochowa
۴
۰
KGHM Zaglebie Lubin
Finished
۲۲:۳۰
  Poland II Liga
Sokol Ostroda
۱
۴
MKS Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۵:۳۰
  France Coupe de France
Paris FC
۱۴
۰
Csc de Cayenne
Finished
۲۰:۳۰
EA Guingamp
۱
۰
Stade Briochin
Finished
۱۸:۴۵
Cannes
۴
۳
Rodez Aveyron
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil U20 Capixaba
Nova Venecia ES U20
۱
۲
Forte FC ES U20
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil U20 Gaucho
FBC Riograndense RS U20
۳
۴
Gremio Esportivo Brasil
Finished
۲۲:۰۰
  Guatemala Liga Nacional. Apertura
CD Guastatoya
۱
۱
CD Malacateco
Finished
۰۰:۳۰
  Estonia Premium Liiga
Tallinna JK Legion
۲
۲
Nomme Kalju FC
Finished
۱۴:۳۰
JK Tallinna Kalev
۰
۰
Tartu JK Tammeka
Finished
۱۷:۳۰
  Germany 2nd Bundesliga
Erzgebirge Aue
۱
۲
SV Darmstadt 98
Finished
۱۶:۰۰
Karlsruher SC
۴
۰
Hannover 96
Finished
۱۶:۰۰
  Netherlands Eerste Divisie
NAC Breda
۱
۰
Helmond Sport
Finished
۱۹:۰۰
  Northern Ireland Premiership
Portadown FC
۲
۲
Larne FC
Finished
۱۸:۳۰
Carrick Rangers
۱
۲
Warrenpoint Town FC
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil U20 Copa Do Nordeste
Sampaio Correa MA
۳
۱
SC Recife PE
Finished
۲۲:۰۰
  Brazil Cearense, Serie C
Guarani CE
۳
۱
AE Campo Grande FC CE
Finished
۲۱:۳۰
  Cyprus 2nd Division
Po Xylotymbou 2006
۲
۳
Ermis Aradippou FC
Finished
۱۶:۰۰
  Bulgaria Second Prof. League
FC Levski 2020 Lom
۰
۱
PFC Minyor Pernik
Finished
۱۶:۰۰
FK Spartak 1918 Varna
۲
۱
PFC Montana 1921
Finished
۱۴:۱۵
  Belarus Pervaya Liga
Shakhtar Petrikov
۲
۳
FC Krumkachy Minsk
Finished
۱۳:۳۰
FC Lida
۳
۲
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۳:۳۰
  Australia A-League
Adelaide United FC
۲
۲
Melbourne City FC
Finished
۱۲:۱۵
  Mexico Liga Premier
Club Deportivo Zap
۶
۲
Canoneros Marina
Finished
۰۱:۰۰
  Japan J.League
Shonan Bellmare
۰
۱
Tokushima Vortis
Finished
۰۸:۳۰
  Greece U19 Super League
Apollon Smirnis
۲
۲
Lamia 1964
Finished
۱۴:۰۰
PAOK Thessaloniki
۲
۳
Aris
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal U23 Championship
Sporting Braga
۳
۰
Leixoes SC
Finished
۱۴:۳۰
FC Famalicao
۲
۰
Vitoria Guimaraes
Finished
۱۴:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
SV Spakenburg
۲
۰
Koninklijke HFC
Finished
۱۷:۳۰
HHC Hardenberg
۲
۱
VV Noordwijk
Finished
۱۸:۰۰
Sparta Rotterdam
۳
۱
K.v.v. Quick Boys
Finished
۱۸:۰۰
  England Championship
Birmingham City
۱
۰
Blackpool
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Wil 1900
۲
۲
FC Aarau
Finished
۲۰:۳۰
  Portugal Liga Portugal 3
FC Felgueiras 1932
۲
۱
UD Oliveirense
Finished
۲۳:۰۰
Oriental Dragon FC
۱
۱
Vitoria Setubal
Finished
۱۴:۳۰
SC Sao Joao de Ver
۱
۰
AD Sanjoanense
Finished
۱۶:۳۰
Pevidem SC
-
-
Lusitania FC Lourosa
Finished
۱۸:۳۰
SC Braga B
-
-
Anadia FC
Finished
۱۸:۳۰
Alverca Futebol
-
-
Caldas SC
Finished
۱۸:۳۰
  Zambia Cup
Prison Leopards
۱
۰
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Primera Division Rfef
CD Castellon
۲
۱
Betis Deportivo Balompie
Finished
۲۱:۳۰
CE Sabadell FC
۰
۱
FC Andorra
Finished
۲۱:۳۰
CD Alcoyano
۲
۰
UD Cornella
Finished
۱۹:۳۰
San Sebastian Reyes
۱
۰
Racing Club de Ferrol
Finished
۱۹:۳۰
  Austria 2. Liga
Rapid Wien II
۰
۱
SKN St Polten
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Amateur A-Junioren-Bundesliga S/S-W
1. FC Kaiserslautern
۵
۳
Stuttgarter Kickers
Finished
۱۶:۳۰
  Tanzania Premier League
Mbeya City FC
۲
۲
Kmc FC
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Como 1907
۰
۱
AC Reggiana 1919
Finished
۱۷:۰۰
  Croatia 2. HNL
HNK Cibalia Vinkovci
۵
۳
NK Solin
Finished
۱۶:۰۰
Orijent 1919 Rijeka
۳
۲
NK Croatia Zmijavci
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 1
Muang Thong United
۴
۱
Nakhon Ratchasima FC
Finished
۱۴:۳۰
Khon Kaen United FC
۱
۰
Samut Prakan City FC
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 1. Lig
Kocaelispor
۱
۲
Menemen Belediyespor
Finished
۱۴:۰۰
  Uzbekistan PFL
FK Turon
۱
۰
FC Andijon
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu
۱
۰
Acs Dacia Unirea Braila
Finished
۱۲:۳۰
  Russia Football National League
FC Yenisey Krasnoyarsk
۳
۱
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۱۲:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Kabel Novi Sad
۱
۱
OFK Backa Palanka
Finished
۱۵:۳۰
FK Loznica
۲
۰
RFK Graficar Beograd
Finished
۱۵:۳۰
FK Buducnost Dobanovci
۰
۲
FK Timok 1919 Zajecar
Finished
۱۵:۳۰
FK Radnicki Sremska Mitrovica
۰
۳
FK Indija
Finished
۱۵:۳۰
  Slovenia 2. Liga
NK Rogaska
۲
۱
Triglav Kranj
Finished
۱۶:۰۰
Ilirija Ljubljana
۴
۲
Fuzinar Ravne
Finished
۱۶:۰۰
  Gibraltar National League
Manchester 62 FC
۳
۰
Lions Gibraltar
Finished
۲۱:۰۰
  Spain Second Division B
Cordoba CF
۳
۰
Merida UD
Finished
۲۰:۳۰
CD Brea
-
-
SD Tarazona
Finished
۱۸:۳۰
SD Ejea
-
-
CD Ebro
Cancelled
۲۲:۰۰
  Slovakia Superliga
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
۰
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 1st Division
Ullensaker/Kisa
۲
۱
Sogndal IL
Finished
۱۷:۳۰
  South Africa National First Division
Uthongathi FC
۰
۰
Cape Town All Stars
Finished
۱۷:۰۰
  Bulgaria First Professional League
FC Pirin Blagoevgrad
۲
۳
PFC Lokomotiv Plovdiv
Finished
۱۶:۴۵
  Brazil Campeonato Brasiliense, Women
Real Brasilia FC DF
۲
۱
Minas Brasilia DF
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Bavaria
Viktoria Aschaffenburg
۰
۲
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Fastav Zlin
۲
۲
FC Banik Ostrava
Finished
۱۷:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FK Humenne
۰
۳
FK Kosice
Finished
۱۵:۳۰
  Ukraine Druga Liga
SC Poltava
۴
۱
Krystal Kherson
Finished
۱۳:۳۰
FSC Bukovyna Chernivtsi
-
-
FC Dnipro Cherkasy
Finished
۱۵:۰۰
  Thailand Thai League 2
Chainat Hornbill FC
۲
۰
Navy Football Club
Finished
۱۵:۳۰
  Indonesia Liga 1
Tira-Persikabo
۴
۲
Persela Lamongan
Finished
۱۱:۴۵
  Czech Republic FNL
Dukla Prague
۰
۰
FK Fotbal Trinec
Finished
۱۲:۴۵
  International Int. Friendly Games W
Republic of Korea
۲
۱
New Zealand
Finished
۰۸:۳۰
  Russia Youth League
FK Zenit St. Petersburg
۱۱
۱
UOR-5
Finished
۱۴:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve, Apertura
Olimpia A. Res.
۲
۳
Libertad Asuncion
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Campeonato de Reserva de Primera Division
Racing Club
۱
۱
Lanus Res.
Finished
۱۵:۳۰
  Uganda Premier League
Vipers SC
۰
۲
URA FC
Finished
۱۵:۳۰
  Comoros Premier League
US Zilimadjou
۲
۰
Aventure Club de Oeullah
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Super League 2
PAE PS Kalamata
-
-
Ergotelis
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal U19 Championship
Sporting CP
-
-
Vitoria Setubal
Finished
۱۸:۳۰
Pacos Ferreira
-
-
CD Tondela
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes
-
-
Gil Vicente
Cancelled
۱۸:۳۰
SL Benfica
-
-
Vilafranquense
Finished
۱۸:۳۰
FC Vizela
-
-
UD Oliveirense
Finished
۱۸:۳۰
  Simulated Reality League Copa Libertadores SRL
SE Palmeiras SP SRL
-
-
CR Flamengo RJ SRL
Finished
۱۷:۳۰
  South Africa Premier Soccer League
Ts Galaxy Fc
۲
۲
Cape Town City FC
Finished
۱۷:۰۰
  Malta First Division
Marsa FC
۱
۱
Fgura United FC
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
TSG Balingen 1848
۴
۰
TSV Schott Mainz
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Gasogi United
-
-
Apr FC
Cancelled
۱۶:۳۰
  Germany Amateur A-Junioren-Bundesliga N/N-E
FC Carl Zeiss Jena
۰
۲
Hertha BSC
Finished
۱۶:۳۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
Juventus Turin SRL
-
-
Atalanta BC SRL
Finished
۱۲:۳۰
UC Sampdoria SRL
-
-
Hellas Verona SRL
Finished
۱۲:۳۰
Empoli FC Srl
-
-
Fiorentina SRL
Finished
۱۲:۳۰
Venezia FC Srl
-
-
FC Inter Milan SRL
Finished
۱۲:۳۰
  Kosovo Superliga
KF Ulpiana
۰
۳
FC Prishtina
Finished
۱۵:۳۰
  Simulated Reality League Bundesliga SRL
VfL Bochum Srl
-
-
SC Freiburg SRL
Finished
۱۵:۰۰
Hertha BSC SRL
-
-
FC Augsburg SRL
Finished
۱۵:۰۰
Greuther Furth Srl
-
-
TSG 1899 Hoffenheim SRL
Finished
۱۵:۰۰
Bayern Munich SRL
-
-
Dsc Arminia Bielefeld Srl
Finished
۱۵:۰۰
1. FC Cologne SRL
-
-
Borussia Monchengladbach SRL
Finished
۱۵:۰۰
VfL Wolfsburg SRL
-
-
Borussia Dortmund SRL
Finished
۱۵:۰۰
  Simulated Reality League Ligue 1 SRL
OGC Nice SRL
-
-
FC Metz SRL
Finished
۱۴:۳۰
Lille OSC SRL
-
-
FC Nantes SRL
Finished
۱۴:۳۰
  Simulated Reality League Premier League SRL
Arsenal FC SRL
-
-
Newcastle United SRL
Finished
۱۳:۳۰
Brighton & Hove Albion SRL
-
-
Leeds United Srl
Finished
۱۳:۳۰
Norwich City SRL
-
-
Wolverhampton Wanderers SRL
Finished
۱۳:۳۰
Liverpool FC SRL
-
-
Southampton FC SRL
Finished
۱۳:۳۰
Crystal Palace SRL
-
-
Aston Villa SRL
Finished
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League LaLiga SRL
Deportivo Alaves SRL
-
-
RC Celta de Vigo SRL
Finished
۱۲:۳۰
Villarreal CF SRL
-
-
FC Barcelona SRL
Finished
۱۲:۳۰
RCD Mallorca SRL
-
-
Getafe CF SRL
Finished
۱۲:۳۰
Valencia CF SRL
-
-
Rayo Vallecano Srl
Finished
۱۲:۳۰
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
PFK Akhmat Grozny SRL
-
-
FC Rostov SRL
Finished
۱۱:۳۰
FK Ural Yekaterinburg SRL
-
-
Pfk Sochi SRL
Finished
۱۱:۳۰
FK Khimki SRL
-
-
FC Krasnodar
Finished
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Besiktas JK SRL
-
-
Giresunspor Srl
Finished
۱۱:۳۰
Caykur Rizespor SRL
-
-
Kayserispor SRL
Finished
۱۱:۳۰
Antalyaspor SRL
-
-
Alanyaspor SRL
Finished
۱۱:۳۰
  Nepal A-Division league
Jawalakhel Youth Club
-
-
Manang Marshyangdi
Cancelled
۱۰:۴۵
  Simulated Reality League K-League 1 Srl
Jeju United FC (Srl)
-
-
Suwon FC (Srl)
Finished
۰۶:۰۰
Seongnam FC SRL
-
-
Gwangju FC SRL
Finished
۰۶:۰۰
  Paraguay Primera Division, Clausura
Sol de America Villa Elisa
-
-
Nacional Asuncion
Cancelled
۰۲:۰۰
  Brazil Campeonato Sergipano A2
Barra SE
۴
۵
Falcon SE
Finished
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید